Open Minded Drum Camp 2021! Ruszają zapisy!

Dodano: 28.04.2021
Autor: Salemia

Kolejna edycja renomowanego obozu perkusyjnego odbędzie się jak co roku w wakacje! Prawie tydzień esencjonalnych zajęć pod okiem cenionych nauczycieli.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „FUTURE meets TRADITION”. Jest to odniesienie do stylu edukacji jaki został wymuszony przez trwającą pandemię. Camp ma za zadanie efektywne przedstawienie możliwości nauki online z niezastąpionym bezpośrednim kontaktem z nauczycielem, dlatego też, uczestnicy będą ćwiczyć bezpośrednio pod okiem Clausa Hesslera oraz Aniki Nilles, natomiast lekcji online udzieli Dom Famularo.

Open Minded Drum Camp cechuje świetna organizacja i rozplanowanie zajęć. Na przestrzeni lat, ekipa organizacyjna, z Szymonem Fortuną na czele, wypracowała system jednego z najbardziej efektywnych, wielodniowych campów w tej części Europy.

Camp odbędzie się w dniach 8-13 sierpnia, jak zawsze w gościnnym Żywcu.

Camp organizowany jest zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, czego najlepszym, dowodem jest edycja 2020. Jednocześnie organizatorzy zapewniają pełną transparentność i reakcję na ewentualne obostrzenia, łącznie z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku odwołania imprezy.

Link do rejestracji: https://openmindeddrumming.com/pl/camp/registration/

Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji na stronie: >>OPEN MINDED DRUMMING<<

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.