Jack Bevan w rodzinie Promark/Evans

Dodano: 28.05.2019

Perkusista Foals, Jack Bevan ponownie został oficjalnym artystą marek Promark i Evans.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Mówi Jack Bevan: "Używałem pałek Pro Mark przez wiele lat i zawsze byłem bardzo zadowolony z ich jakości. Później zostałem endorserem innej marki, ale teraz z wielką radością wracam do "domu". To samo dotyczy naciągów Evansa. Nie mogę się już doczekać, kiedy użyję naciągów Evansa i pałek Promark podczas nadchodzącej światowej trasy".

Przypomnijmy, że wcześniej Bevan używał naciągów Remo i pałek Vic Firth. Teraz jego wybór padł na model Promark Forward 5A o średnicy .565" i długości 16". Pałki wykonane są z hikory i posiadają drewnianą główkę w kształcie Teardrop.

Światowa trasa, o której wspomniał Jack Bevan, rozpoczyna się już 5 czerwca i będzie promować najnowsze wydawnictwo zespołu - album "Everything Not Saved Will Be Lost", którego pierwsza część ukazała się 8 marca, a druga ujrzy światło dzienne 20 września. W ramach trasy zespół odwiedzi również Polskę, gdzie zagra 3 sierpnia w ramach OFF Festival.

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"