Jack Bevan w rodzinie Promark/Evans

Dodano: 28.05.2019

Perkusista Foals, Jack Bevan ponownie został oficjalnym artystą marek Promark i Evans.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Mówi Jack Bevan: "Używałem pałek Pro Mark przez wiele lat i zawsze byłem bardzo zadowolony z ich jakości. Później zostałem endorserem innej marki, ale teraz z wielką radością wracam do "domu". To samo dotyczy naciągów Evansa. Nie mogę się już doczekać, kiedy użyję naciągów Evansa i pałek Promark podczas nadchodzącej światowej trasy".

Przypomnijmy, że wcześniej Bevan używał naciągów Remo i pałek Vic Firth. Teraz jego wybór padł na model Promark Forward 5A o średnicy .565" i długości 16". Pałki wykonane są z hikory i posiadają drewnianą główkę w kształcie Teardrop.

Światowa trasa, o której wspomniał Jack Bevan, rozpoczyna się już 5 czerwca i będzie promować najnowsze wydawnictwo zespołu - album "Everything Not Saved Will Be Lost", którego pierwsza część ukazała się 8 marca, a druga ujrzy światło dzienne 20 września. W ramach trasy zespół odwiedzi również Polskę, gdzie zagra 3 sierpnia w ramach OFF Festival.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.