First Blood - Jay Weinberg i pad SJC Custom Drums

Dodano: 08.03.2021
Autor: Szymon Kubicki

Jay Weinberg i SJC Custom Drums zaprezentowali First Blood - wyjątkowo prezentujący się pad treningowy, nie tylko dla fanów Slipknot.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Jay Weinberg: "Trening i ćwiczenia są kluczowymi elementami perkusyjnego rzemiosła. Pogoń za własnym brzmieniem zaczyna się od naszej pasji do muzyki i od nas zależy czy po drodze będziemy dorastać, uczyć się i rozwijać. Z radością prezentuję 'First Blood' - nowy efekt współpracy z SJC, który łączy moje dwie największe pasje - muzykę i sztukę."

Sygnowany przez perkusistę Slipknot pad ćwiczebny SJC Custom Drums 'First Blood' charakteryzuje się dziesięciocalową średnicą oraz gumową, wytrzymałą powierzchnią uderzeniową o średnicy 8". Antypoślizgowy spód zapewnia stabilność pada podczas używania na takich powierzchniach jak stół, ale istnieje również możliwość zamocowania go na statywie. Za interesującą grafikę zdobiącą pada, która musi przypaść do gustu fanom macierzystego zespołu perkusisty, odpowiada sam Jay Weinberg.

"W ciągu ostatnich 16 lat korzystałem z kilku padów treningowych. Zawsze zaczynały wyglądać na mocno zużyte wraz z kolejnymi ćwiczeniami i upływem czasu... jak wszystko. Mam nadzieję, że 'First Blood' znajdzie się w waszym arsenale i będziecie używać go często i mocno, uderzając go w środek gumowej powłoki tak długo, aż zdobiący ją artwork zacznie się ścierać. Właśnie wtedy moja sztuka posłuży do stworzenia nowej. Tworzymy razem coś oryginalnego - o czym zaświadczy jedynie ciężka praca, jaką włożysz w ten proces."

Pad SJC Custom Drums Jay Weinberg Signature Practice Pad dostępny jest m.in. na stronie producenta w cenie 59,99 $.

https://www.sjcdrums.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.