Kult i Tomasz Goehs zapraszają na koncert w Krakowie

Dodano: 06.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

27 sierpnia 2021 w Krakowie wystąpi Kult z fenomenalnym Tomaszem Goehsem na bębnach. Tego koncertu nie powinności przegapić! 

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.


Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak "Arahja", "Hej czy nie wiecie", "Dziewczyna bez zęba na przedzie" czy "Baranek'. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 27 sierpnia legendarna grupa zagra plenerowy koncert dla krakowskiej publiczności. Za zestawem perkusyjnym zasiądzie jak zawsze rewelacyjny Tomasz Goehs.

Tomasz grał wcześniej m.in. w zespołach Turbo (1987-1990), Creation of Death (1990-1991) i Kazik na Żywo (1994-2004 i od 2009). Od 1998 roku jest perkusistą zespołu Kult. Ale nie tylko. Na płycie "Salon Recreativo" zaśpiewał piosenkę The Beatles "With a little help from my friends".

Od momentu założenia w 1982 roku, Kult nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają zespół za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia grupy powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

Kult zapowiedział koncert w Krakowie

Koncert odbędzie się 27 sierpnia 2021 w krakowskim Hype Parku. Ceny biletów prezentują się następująco:

  • Miejsca stojące płyta – 120 zł w dniu koncertu 130 zł
  • Miejsca siedzące – 150 zł w dniu koncertu 160 zł

Bilety z systemu Ticketmaster, eBilet, EMPIK i Going są już w sprzedaży.

Quiz - Na perłowo
1 / 12
Na początek banał - Pearl to firma z rodowodem…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"