Strefa magazynu

Magazyn Perkusista

Wydanie maj - czerwiec 2011

Magazyn fanów perkusji

Wydanie drukowane

Zamów już dziś ten numer

0,00

Kup ten numer

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

7,00

Kup teraz

Prenumerata

E-prenumerata

W tym numerze

Bohaterem najnowszego numeru Perkusisty będzie bębniarz jednej z największych legend światowego hard rocka - Eric Singer z KISS!
Redaktor naczelny „Perkusisty” skrzyżował z nim rękawice podczas czeskich koncertów jego solowego projektu. Ale to tylko początek!
Za chwilę przeniesiemy się do Oxnard, do światowego giganta – DW, gdzie z uporem godnym Eliota Nessa przetrząsnęliśmy każdy zakamarek fabryki bębnów będących jednymi z najbardziej pożądanych przez bębniarzy całego świata. Zaprezentujemy również słynne Paiste 602, Tomek Łosowski pokaże kilka interesujących groove’ów, zobaczymy co Inferno robił na targach Messe, a także postaramy się docenić to co mamy przypominając sobie historię bębnów Polmuza. Wywiady z pięcioma wspaniałymi muzykami: Jacek, Marek, Łukasz, Gary, Virgil – o kogo chodzi? Perkusista 3-11 maj/czerwiec, z kotem na okładce!

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"