Gretsch Broadkaster oraz Zildjian

Dodano: 25.02.2020
Rodzaj sprzętu: Bębny
Dostarczył: GRETSCH DRUMS

Występ Asha Soana na Śląskim Festiwalu Perkusyjnym odbił się szerokim echem w środowisku perkusyjnym ze względu na wspaniałe muzyczne granie. Z racji tego, że Ash zrobił to na minimalistycznym zestawie, od razu powrócił temat roli instrumentu w pracy perkusisty.

Przedstawiamy dokładnie TEN SAM ZESTAW, na którym zagrał artysta podczas festiwalu. Nie jest to kopia czy siostrzany model, jest to kompletny zestaw perkusyjny, na którym zagrał Ash Soan, wliczając w to blachy i statywy. Bębny są podpisane przez muzyka.

Wiadomo, że instrument sam nie zagra, więc nie mamy zamiaru wykazywać tutaj tej zależności i trzymamy się starej prawniczej zasady, że to, co oczywiste, nie wymaga dowodu. Nie oznacza to jednak, że nie możemy się przyjrzeć sprzętowi, jakim nas czarował Ash podczas występu. Zauważymy pewne zależności, a fani takiego brzmienia uzyskają pewnie ważne podpowiedzi.

Zestaw jest podpisany przez Asha

ZESTAW

Na początek podzielmy zestaw na części:– bębny, czyli tzw. shell set,– werbel,– naciągi,– talerze,– hardware.

Każdy z tych elementów odgrywa ważną rolę i bierze udział w tworzeniu ostatecznego obrazu brzmieniowego. Każdy z tych elementów jest też indywidualnie dobrany, co świadczy o zawodowstwie i świadomości Asha Soana. Prezentowany zestaw perkusyjny jest do nabycia w sklepie Śląskie Centrum Perkusyjne.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.