Brann Dailor

Dodano: 25.07.2019

Ciężko nie lubić tego perkusisty. Pracowity, poukładany, świadomy, ale jednocześnie ekspresyjny, oryginalny, pełen energii. To wszystko okraszone świetnym warsztatem perkusyjnym, który niewątpliwie jest wymagany w dość skomplikowanych, aczkolwiek bardzo melodyjnych kompozycjach ciężkiego Mastodon.

Brann niejednokrotnie podrzucał nam swoje pomysły, dotyczące niemal każdego aspektu życia perkusisty, od pracy na scenie po regenerację w trasie koncertowej. Gościł kilkukrotnie w naszym kraju i zjednał sobie sporą grupę fanów, jednak patrząc przez pryzmat tego, co reprezentuje, wciąż można zaliczać go do ekipy bębniarzy niedocenianych. Zna życie, bez wątpienia i to, co osiągnął, nie jest zasługą przypadku. Takich perkusistów lubimy. Perkusistów, którzy mogą mówić o sukcesie na bazie własnych doświadczeń. Rozmawiając z takim muzykiem można dostać sporego kopa motywującego, oczywiście pod warunkiem, że sami nie reagujemy alergicznie na hasło „praca” lub „poświęcenie”. Ale nawet, jeżeli nie podpalamy się do rozwoju swojej kariery, miło się słucha i czyta kogoś, kto ma do powiedzenia coś ciekawego i pouczającego jednocześnie.

Nie da się ukryć, że fani Mastodon oczekują niecierpliwie na kolejne produkcje i wizyty na koncertach, gdzie za zestawem kolorowej Tamy gra i śpiewa nasz gość.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"