Łukasz Sarnacki - na własne konto

Dodano: 02.11.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Informacja o tym, że kolejny bębniarz bierze się za tworzenie i komponowanie własnego materiału to zawsze informacja warta uwagi. Dlaczego?

Weźmy chociażby takich muzyków jak Inferno czy Maciek Gołyźniak. Dwa zupełnie różne bieguny stylistyczne, a obaj panowie potrafią stworzyć muzykę, która zdobywa słuchaczy. Igor Falecki, zafascynowany Andersonem .Paakiem, również nie próżnuje i działa coraz śmielej.

Wyjście poza strefę zainteresowania perkusistów jest kluczowe w całej aktywności. Żaden z wyżej wymienionych bębniarzy nie tworzy muzyki z myślą o promowaniu jej w oparciu o świat perkusji.

Łukasz Sarnacki, w autorskim projekcie UKĆ, wydaje właśnie swój pierwszy materiał o nazwie „Przemijanie”. Jest to format EP zawierający 20 minut muzyki i stanowi jego przywitanie się ze sceną jako autor, kompozytor, aranżer, ale też wykonawca wszystkich partii.

Kilka słów z muzykiem na temat jego nowego artystycznego dziecka. Póki co, dość lakonicznie i mocno esencjonalnie, ale ma to swoje uzasadnienie w formacie debiutanckiego materiału, który poprzedza pełnowymiarowy album, mający się ukazać na wiosnę przyszłego roku.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.