Roland EC-10M

Dodano: 30.11.-0001
Rodzaj sprzętu: Perkusjonalia
Dostarczył: ROLAND

To kolejne po EL-Cajonie EC-10 urządzenie Rolanda przeznaczone dla cajonerów! Tym razem będziecie mogli "zhybrydyzować" wasz akustyczny cajon.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.


Jak widać temat EL Cajon nie daje o sobie zapomnieć. Roland rozwija pomysł i łączy ze sobą dotychczasowe rozwiązania, jakie były wykorzystywane w bębnach akustycznych. W przypadku naszego procesora, poza możliwością nałożenia dwóch elektronicznych brzmień, równocześnie i niezależnie dostajemy też opcję nagłośnienia naszego instrumentu. Do tego dochodzi Looper, dokładanie kolejnych padów i jeszcze kilka innych ciekawostek, ale dokładnie wszystko opisane jest w naszym video, dostępnym w pakiecie na media.avt.pl.


Nie chcemy pokazywać tu instrukcji obsługi, ponieważ nie byłoby to w żaden sposób pomocne, dlatego też Mariusz Mocarski prezentuje praktyczne wykorzystanie urządzeń, łącznie z podłączeniem i ustawieniami. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji!


Test ukazał się w numerze kwiecień 2017

{GAL|4935}

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!