Zildjian Cymbal Music Packs

Dodano: 07.02.2017

Firma Zildjian zaprezentowała cztery nowe zestawy talerzy: Rock Pack, Country Pack, Worship Pack i Gospel Pack.

Zildjian Rock Pack


Zestaw rockowy to kolekcja ikonicznych talerzy Zildjiana z serii A, które należą do najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych serii blach perkusyjnych na świecie. Talerze cechują się jasnym, energicznym i pełnym brzmieniem i są ręcznie selekcjonowane tak, aby zapewnić właściwy wygląd, brzmienie i czucie gry, zarówno na scenie, jak i w studio.

W skład zestawu wchodzą:
14" A Mastersound hats
17" A Medium thin crash
19" A Medium thin crash
20" A Ping ride


Zildjian Country Pack


Jak reklamuje firma, droga do Nashville prowadzi przez Zildjian Country Pack. W skład tej kolekcji wchodzą talerze z serii K, które oddają ton, głośność i sustain właściwe dla grania muzyki country na całym świecie. Każdy z talerzy jest suchy, ciemny i ekspresyjny, a większe rozmiary zapewnią głośność i projekcję w każdych warunkach.

W skład zestawu wchodzą:
15" K Light hi-hats
17" K Dark thin crash
19" K Dark thin crash
20" K Crash ride

Zildjian Worship Pack


Zildjian Worship Pack to zestaw przeznaczony dla perkusistów wywodzących się z gry w kościołach. Ciepła i kompleksowa kolekcja zawiera talerze z serii K Custom, mocne i jaskrawe, a jednocześnie ciemne i delikatne, doskonale współpracujące z innymi instrumentami.

W skład zestawu wchodzą:
14" K Custom dark hi-hats
16" K Custom fast crash
18" K Custom fast crash
20" K Custom medium ride


Zildjian Gospel Pack


To ręcznie dobrane talerze wybrane z serii A Custom, które posiadają tyle jasnego i słodkiego brzmienia ile potrzebuje muzyka gospel. To idealny zestaw dla bębniarzy inspirowanych przez siłę wyższą.

14" A Custom mastersound hi-hats
17" A Custom fast crash
18" A Custom efx
21" A Custom anniversary ride


https://zildjian.com