25 rocznica Zildjian A Custom

Dodano: 12.09.2017

Firma Zildjian obchodzi 25 rocznicę powstania serii talerzy A Custom i prezentuje jubileuszowy model.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.
Pojawienie się w 1992 roku serii Zildjian A Custom było momentem przełomowym dla techniki wytwarzania talerzy. Dziś A Custom należą do najbardziej popularnych talerzy na świecie, cenionych za jasne, przenikliwe brzmienie i piękne wykończenie i znalazły się w arsenale wielu topowych artystów z całego świata reprezentujących szerokie spektrum gatunków.    

Z okazji rocznicy Zildjian zaprezentuje limitowany do 1000 egzemplarzy talerz 23" A Custom 25th Anniversary Ride.

Każdy egzemplarz będzie ponumerowany od 1 do 1000, podpisany osobiście przez Craigie Zildjian i oferowany w specjalnym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności. "Talerze A Custom należą do naszych najpopularniejszych produktów, dlatego chcieliśmy stworzyć coś specjalnego, co pozwoli perkusistom nabyć kawałek historii Zildjiana" - powiedział jeden z managerów firmy, Victor Filonovich.

Ponadto dla wszystkich członków Z-Clubu firma przygotowała konkurs, w którym zwycięzca otrzyma szansę na wirtualne zaprojektowanie własnego talerza A Custom wraz z teamem badawczo-rozwojowym Zildjiana za pośrednictwem wideokonferencji. Więcej szczegółów TUTAJ.

https://zildjian.com

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"