Maciek Gołyźniak wykładowcą

Dodano: 08.12.2017

Maciek Gołyźniak poprowadzi wykład "Biznesowa sfera pracy muzyka" w ramach programu Akademii Menedżerów Muzycznych.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
W ramach programu Akademii Menedżerów Muzycznych istnieje już warsztat "Management okiem Artysty", jednak teraz został on poszerzamy go o czterogodzinny wykład "Biznesowa sfera pracy muzyka", który jeszcze głębiej wyszkoli jego uczestników w zakresie budowania pozycji muzyka, niekoniecznie wokalisty i frontmana, ale także instrumentalisty. Zajęcia poprowadzi Maciek Gołyźniak.

Maciek Gołyźniak od lat z powodzeniem godzi pracę muzyka sesyjnego (m.in. Brodka, Natalia Nykiel, Marzena Ugorna) z pracą w zespołach (Sorry Boys, Ballady i Romanse) oraz warsztatami dla młodych adeptów sztuki perkusyjnej. W 2016 roku, z Mariuszem Dudą (Riverside) i Maćkiem Mellerem (Quidam) wydał znakomicie przyjętą płytę, "Breaking Habits". Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, w tym nagrodą Perkusisty "Osobowość Perkusyjna 2016" Magazynu Perkusista. Nominowany do Fryderyków (Brodka, Sorry Boys) i Paszportów Polityki (Ballady i Romanse). Koncertował w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Islandii, Indiach i właściwie całej Europie. Na stałe współpracuje z firmami Sonor Drums, Istanbul Agop i AKG.

Pierwszy warsztat Maćka odbędzie się w ramach aktualnych edycji wykładów, we wrześniu 2018 roku.

Więcej informacji: http://www.akademiamm.pl

Zdjęcie: Radek Zawadzki / radekzawadzki.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.