Nowości Vater na 2018 rok

Dodano: 24.01.2018

Firma Vater zaprezentowała kilka nowości na 2018 rok. Wśród nich znalazła się nowa seria pałek Extended Play oraz sygnowany model Carla Allena.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Extended Play

Vater Extended Play to seria pałek wykonanych z hikory amerykańskiej, które cechują się wyjątkową wytrzymałością i wykorzystują nowe rozwiązania. Pierwszym z nich jest specjalnie opracowane, wytrzymałe wykończenie w kolorze perłowym, które chroni główkę i szyjkę przed zbyt wczesnym uszkodzeniem i połamaniem. Drugim rozwiązaniem jest 3 calowa naklejka “Stick Shield“ zlokalizowana na powierzchni rimshota. Naklejka jest - jak zapewnia Vater - odporna na uderzenia, 8 razy mocniejsza od stali i wytrzymała na rozciąganie. Pozostała część rękojeści pałki posiada to samo komfortowe wykończenie, co reszta pałek Vater.

Pałki dostępne są w rozmiarach 5A, 5B, Power 5A, Power 5B i 3A z drewnianymi albo nylonowymi główkami, a także w modelach marszowych pałek MV7 i MV8.

Vater Carl Allen

Nowością w serii Player's Design jest sygnatura renomowanego jazzowego perkusisty, nauczyciela i lidera zespołu, Carla Allena, który ma na koncie ponad 200 nagrań. Jego sygnowany model to nieco powiększony rozmiar 7A o długości 16" (40,64 cm) i średnicy .535" (1,36 cm).

Mówi Carl Allen: "Moje sygnowane pałki Vater są idealnie zbalansowane i sprawdzają się w wielu różnych muzycznych sytuacjach. Weź swoją parę i zagraj lepiej (być może...)"

Stick Shield

Ten sam Stick Shield, który znalazł się na wyposażeniu pałek Extended Play będzie również dostępny osobno, dzięki czemu będzie można za pomocą tej naklejki wzmocnić każdy model pałek. Szerokość naklejki w przypadku pałek do gry na zestawie wynosi 3", a pałek marszowych 5".

Practice Tips

Nakładki na główki pałek wykonane są z wytrzymałej i elastycznej gumy i z łatwością można nałożyć je na wszystkie typy pałek. Practice Tips to łatwy i szybki sposób na ćwiczenia w dowolnym miejscu bez konieczności noszenia treningowego pada. Nakładki mogą być również stosowane podczas gry na akustycznym zestawie w celu osiągnięcia unikalnego brzmienia i zmniejszenia głośności, a także na bębnach elektronicznych - wtedy redukują atak na padach. W zestawie znajdują się 2 pary nakładek.

https://www.vater.com

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"