Nowości Pearl 2018 - werble

Dodano: 01.02.2018

Na targach NAMM 2018 firma Pearl zaprezentowała sporo nowości, wśród nich nowe modele werbli.

Modern Utility Metal

Debiutująca rok temu seria werbli Modern Utility została poszerzona o dwa nowe modele o stalowych, bezszwowych korpusach o grubości 1 mm o satynowym wykończeniu uwypuklającym teksturę stali. Werble dostępne są w rozmiarach 14" x 5,5" i 14" x 6,5" i zawierają lugi Pearl CL, napinacz SR700 oraz obręcze 1,6 mm.

Pearl Ignater

Pearl Ignater to werbel powstały we współpracy z gwiazdą YouTube, Casey'em Cooperem (znany jako COOP3RDRUMM3R). "Moje perkusyjne filmy mają za zadanie zachęcić ludzi do gry na perkusji - mówi Cooper. "Chcę aby wszyscy poczuli ogień ekscytacji związanej z grą na bębnach, ale tak naprawdę nie jesteś w stanie tego poczuć jeśli nie grasz na instrumencie właściwej jakości. Igniter sprawi, że każdy zestaw zabrzmi wspaniale, już chwilę po wyjęciu z pudełka."

Korpus werbla o rozmiarze 14"x 5" ma 6,8 mm grubości i składa się z sześciu warstw klonu (wewnątrz) i topoli. Instrument ozdobiono customową, płomienistą grafiką oraz wyposażono w obręcze 1,6 mm i lugi CL55 powiększone czerwonymi uszczelkami.

Nowe limitowane modele

LMSS1455 to stalowy werbel o rozmiarze 14" x 5.5" z chromowanym platerowanym wykończeniem.

LMUS1450 w rozmiarze 14" x 5" to werbel stalowy z platerowanym wykończeniem black nickel.

Ponadto firma zaprezentowała nowe werble przeznaczone dla nauki gry na perkusjonaliach - stalowy EKS1455 o rozmiarze 14”x5.5” oraz drewniany EKW1335S/C o rozmiarze 13” X 3,5”.

Nowy model Philharmonic Pancake

Werble z serii Philharmonic przeznaczone są dla muzyków orkiestrowych. Nowy werbel Philharmonic Pancake o korpusie w całości wykonanym z klonu (8 warstw, 7,2 mm grubości) jest najmniejszy w całej serii i charakteryzuje się nietypowymi rozmiarami 13”x 2,5“. Instrument powstał we współpracy z Tomem Freer z Cleveland Orchestra. Wykończenie: Nicotine White Marine Pearl.

Nowa seria Concert Series Steel

Seria instrumentów Concert przeznaczona jest dla szkolnych orkiestr oraz do ćwiczenia dla uczniów. Dotychczas były to werble klonowe, teraz oferta firmy została rozszerzona również o werble ze stalowymi korpusami i chromowanym wykończeniem. Dwa modele wchodzące w skład nowej serii mają wymiary 14” x 5,5" i 14”x 6,5”.

Nowa seria Symphonic Series Aluminum

Składająca się dotychczas z klonowych werbli koncertowa seria Symphonic rostała rozszerzona o całkowicie nowe modele o aluminiowych korpusach. Rozmiary: 14” x 5,5" i 14”x 6,5”.

pearldrum.com