Wyjątkowy werbel Pearl Masterworks 20th Anniversary

Dodano: 04.01.2019

Firma Pearl zaprezentowała wyjątkowy, ściśle limitowany werbel przygotowany z okazji jubileuszu serii Masterworks.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Seria Masterworks, "kumulująca wszystkie doświadczenia zebrane przez 70 działalności firmy" obchodzi w tym roku 20 urodziny. Z tej okazji Pearl przygotował wyjątkowy model werbla, wykonany w 20 egzemplarzach - symbolizujących każdy rok historii serii Masterworks.

Inspiracją do stworzenia werbla były oldschoolowe zestawy perkusyjne z lat '60 i '70 - dlatego, jak zapewnia producent, zapewnia on idealne połączenie niezapomnianego vintage'owego brzmienia z najwyższą, wyznaczającą nowe kierunki, jakością. Lugi Swivel Tube odpowiadają za klasyczny wygląd instrumentu, a czarny hardware oraz wykończenie drewna wnoszą do konstrukcji nowoczesnego ducha. Werbel wyposażony jest również w maszynkę SR1000 oraz śruby Spin Tight.

Trzonem bębna jest jest korpus z sześciu warstw drewna klonu i topoli (klon / topola / klon) z zewnętrznym fornirem z egzotycznego, południowoamerykańskiego drewna Imbuia (znanego również jako orzech brazylijski).

www.pearleurope.com

 

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.