Pearl: nowe kongi i bongosy Elite Series oraz Guiro Cowbell

Dodano: 05.02.2019

Firma Pearl zaprezentowała na targach NAMM 2019 trzy nowe wersje wykończenia kongów i bongosów z serii Elite, a także nowy Guiro Cowbell.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Pearl Oak Elite Series

Elite Series Pearla oferuje kongi i bongosy z naciągami najwyższej jakości oraz korpusami z dębu tajskiego, bezszwowego włókna szklanego albo hybrydowe - dąb/włókno.

Na 2019 rok Pearl zaprezentował trzy nowe typy wykończenia kongów z serii Elite o dębowych korpusach - Mocha Burst, Merlot Burst i Carmel Brown. Instrumenty posiadają korpusy o rozmiarach 11" x 30” 11,75” x 30” i 12,5” x 30”, hardware z wypolerowanej stali, rimy Contour Crown oraz naciągi z naturalnej krowiej skóry. Wraz z kongami w nowych wersjach kolorystycznych dostępne są również dopasowane do nich bongosy.

Mocha Burst

Merlot Burst

Carmel Brown

Pearl Guiro Cowbell

Guiro Cowbell to połączenie tradycyjnego cowbella oraz Guiro, czyli tradycyjnego instrumentu o charakterystycznej rowkowanej powierzchni. Cowbell o rozmiarze 8" posiada dwie strony uderzeniowe, generujące odmienny rodzaj dźwięku - gładką oraz prążkowaną, na którą składa się dziewięć równoległych wypukłości. Kolejny typ brzmienia można uzyskać grając na prążkowanej stronie w taki sam sposób jak na Guiro. Instrument posiada wykończenie Black Powder i podobnie jak pozostałe dzwonki Pearla oferowany jest wraz z dodatkowym gumowym wytłumieniem umożliwiającym kontrolę głośności.

https://pearldrum.com

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"