Nowe wersje kolorystyczne zestawów Pearl

Dodano: 14.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Pearl zaprezentował 12 nowych wersji kolorystycznych, które będą dostępne w Europie w siedmiu różnych seriach bębnów, począwszy od Export skończywszy na Reference.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Seria Reference Pure została wzbogacona o wykończenie Satin Rose Gold, a także Osiria Rose Stripe, oparte na czerwieni bordo i kontrastujących z nią trzech białych paskach. Całkowicie nową wersją kolorystyczną w historii marki jest Turquoise Pearl, która ozdobi bębny z serii Pearl Reference. Legendarna linia Masters Maple Reserve będzie teraz dostępna również w opcjach Red Burst Triband i Light Amber, natomiast do serii Masters Maple Complete trafią aż trzy nowe wykończenia - elegancki Almond Red Stripe, Satin Sakura Coral, a także Chrome Contrail. Ostatnie z nich zostało zainspirowane długimi liniami smug kondensacyjnych tworzonych na błękitnym niebie przez samoloty odrzutowe.

Największy bestseller marki, serię Pearl Export urozmaici kolor Matte White, podczas gdy dostępne wcześniej jedynie w Stanach Zjednoczonych wykończenie Black Mirror Chrome stanie się częścią europejskiej odsłony serii Session Studio Select. Fani neutralnych opcji kolorystycznych ucieszą się z lakieru Satin Gold Meringue, który znajdzie się na zestawach Decade Maple, które będą dostępne również w barwie Deep Forest Burst - ciemnej zieleni z czarnymi cieniami.

 

Jednocześnie nie będą już kontynuowane następujące wykończenia: Bombay Gold Sparkle (Masters Maple Reserve), Satin Natural Burst i Bright Champagne Sparkle (Masters Maple Complete), White Satin Pearl i Solid Yellow (Decade Maple) oraz Arctic Sparkle (Export).

https://www.pearleurope.com

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"