Nowa strona internetowa Pearl

Dodano: 22.09.2020

Firma Pearl wystartowała z nową wersją globalnej strony internetowej.

„Nowa witryna została opracowana tak, aby była maksymalnie przyjazna dla użytkownika. Ulepszona nawigacja i funkcjonalność pozwalają na zaprezentowanie pełnego portfolio produktów oferowanych przez Pearl, a także naszego ogromnego grona artystów." - mówi Sho Inatomi, Senior Manager ds. Marketingu międzynarodowego i sprzedaży.

„Wielu konsumentów odwiedza naszą witrynę w celu zbadania produktów” - dodaje dyrektor ds. Marketingu w Stanach Zjednoczonych Steve Armstrong. "Prezentujemy na niej ponad 2700 produktów wzbogaconych o większą ilość informacji i dziesiątki tysięcy zdjęć. Jedno kliknięcie dzieli również użytkownika od bogatego archiwum katalogów i instrukcji obsługi."

Max Iishi, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży i marketingu firmy: „Pearl Corporation cieszyło się już pierwszym miejscem w światowym rankingu stron internetowych producentów bębnów, ale każdy oddział Pearl miał niezależne strony internetowe. Nasze podmioty nadal zachowają pewną autonomię, ale strona globalna będzie prezentować jednolity wygląd dzięki spójnemu ogólnoświatowemu przekazowi informacji o produktach."

„W przyszłym roku Pearl będzie obchodzić 75-lecie istnienia. Nasza firma powstała w oparciu o zasadę tworzenia instrumentów najwyższej jakości i o wyjątkowej wartości, a strona internetowa pozwoli nam przedstawić konsumentom produkty w nowy, dynamiczny sposób.” - dodaje Prezes i Dyrektor Generalny firmy Terry West.

Nowa strona w przejrzysty sposób prezentuje produkty Pearl z czytelnym podziałem na główne kategorie i serie. Przedstawia sylwetki artystów związanych z marką m.in. wraz konfiguracjami ich zestawów, filmami i galeriami. W zakładce Support znajdziemy m.in. katalogi (od 1967 roku!), instrukcje obsługi, cenniki i bibliotekę plików do ściągnięcia.

Nowa strona dostępna jest pod adresem: https://pearldrum.com/

 

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !