Zestaw dla najmłodszych Pearl Roadshow Jr.

Dodano: 30.08.2019

Pearl wprowadził do oferty w Europie zestaw Pearl Roadshow Jr. przeznaczony dla najmłodszych adeptów perkusji.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Zestawy Pearl Roadshow przeznaczone są dla początkujących perkusistów, teraz firma idzie o krok dalej z Roadshow Jr., którego odpowiednio dostosowany rozmiar sprawia, że jest on przeznaczony dla dzieci do lat 10.

Pearl Roadshow Jr. nie jest zabawką wyglądającą jak perkusja. To prawdziwy, kompletny pięcioelementowy zestaw z drewna białej topoli, wyposażony w specjalny osprzęt dostosowany do krótszych rąk i nóg oraz mini talerze ze statywami - 13" crash i 10" hi-hat. Do tego w skład kompletu wchodzi stołek perkusyjny, stopka, pałeczki oraz oczywiście naciągi.

Korpusy bębnów zbudowane są z sześciu warstw topoli, a ich krawędzie zostały ścięte ręcznie po kątem 45 stopni. Na zestaw składają się: 16”x10” bęben basowy, 13”x8” floor tom, 10”x5,5 i 8”x5” tomy oraz 12”x4” werbel o podobnej specyfikacji do popularny werbel Pearl Short Fuse.

Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach wykończenia - Grindstone Sparkle oraz Jet Black.

 

http://www.pearleurope.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.