Pearl Redline Robot - jak długo żyje stopa perkusyjna?

Dodano: 17.10.2019

Jak długi jest czas 'przydatności do użycia' stopy perkusyjnej? Ile wytrzyma uderzeń, koncertów i ćwiczeń? Próbując odpowiedzieć na te pytania Pearl postanowił przeprowadzić ciekawy eksperyment.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

W wciąż trwającym eksperymencie wytrzymałości biorą udział: stopa Pearl Eliminator Redline oraz specjalnie skonstruowany robot, którego zadaniem jest sprawdzenie ile uderzeń wytrzyma pedał perkusyjny marki.

Eksperyment trwa już niemal 34 dni, a jego postępy można śledzić na żywo na stronie: www.redlinerobot.com, a także na koncie twitterowym @RedlineRobot.

Oryginalne stopy Pearl PowerShifter Eliminator były dużym krokiem w rozwoju konstrukcji pedałów perkusyjnych. Były pierwszą stopką, w której zastosowano opatentowany system zmiennej krzywki, który zwiększał komfort gry poprzez umożliwienie perkusistom samodzielnej wymiany krzywek, a zatem ustawienie pożądanej szybkości i mocy uderzenia. Zaprezentowany po raz pierwszy na targach NAMM 2016 Eliminator Redline jest kolejnym krokiem naprzód w rozwoju pedałów perkusyjnych firmy. Redline łączy moc i elastyczność Eliminatora z płynną szybkością stopek z serii Demon, a cztery wymienne krzywki dają wrażenie posiadania czterech pedałów perkusyjnych w jednym urządzeniu.

https://pearldrum.com/

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"