Maciek Gołyźniak w Lion Shepherd

Dodano: 09.05.2018

Maciek Gołyźniak dołączył do formacji Lion Shepherd.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

"Drodzy Przyjaciele, z radością informujemy, że na pokład LS dołączył Maciek Gołyźniak!! Ten świetny muzyk i prawdziwa rock'n'rollowa dusza, perkusista znany ze swojego unikatowego brzmienia, który maczał palce w kilku naprawdę wielkich produkcjach, zasila tym samym nasze szeregi w pracy nad 3 płytą studyjną. Tak więc stay tuned i zapnijcie pasy! Będzie ogień!" - czytamy na Facebooku zespołu.

Założony w 2014 przez Kamila Haidara i Mateusza Owczarka Lion Shepherd ma na koncie dwa albumy: "Hiraeth" (2015) i "Heat" (2017). Maciek Gołyźniak zaprezentował się w szeregach zespołu w miniony weekend podczas festiwalu ZEW się budzi w Lesku. Właśnie z tego koncertu pochodzą prezentowane w artykule zdjęcia.

Foto: Robert Wilk

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Powiązane artykuły
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"