Polskie Nagrody Perkusyjne 2018

Dodano: 30.07.2018

Ruszyło głosowanie Polskich Nagród Perkusyjnych 2018, wspólnie z portalem Infodrum.pl zapraszamy do głosowania na swoich faworytów.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Głos można oddawać na stronie magazynperkusista.pl w pasku na górze, klikając na logotyp PNP. Bezpośredni link https://magazynperkusista.pl/konkurs-polskie-nagrody-perkusyjne-2018

Mamy 12 kategorii, w których oddajemy po jednym głosie. Jeden adres mailowy przypisany jest do jednego głosowania, dlatego unikniemy zorganizowanych akcji (chociaż i to też o czymś świadczy). Głosowanie trwa do 10 września.

W tym roku dwie kategorie zostały lekko zmodyfikowane. Miejsce w internecie zostało rozszerzone do działań w internecie, dzięki czemu może znaleźć się tam większa grupa kandydatów, a nie tylko zorganizowane instytucje. W kwestii zagranicznych perkusistów, skupiamy się bardziej na tych muzykach, którzy mieli bezpośredni wpływ na naszą scenę, chociażby poprzez wizytę w naszym kraju na koncertach lub warsztatach czy też poprzez aktywność medialną.

Podczas ogłaszania wyników zostaną wskazani zwycięzcy dwóch dodatkowych kategorii, chociaż w jednym wypadku ciężko mówić tu o wygranej. Pierwszą nagrodą jest Nagroda Honorowa, która zostanie przyznana wspólnie przez organizatorów. Drugą kategorią jest Antynagroda, która ma na celu zwrócenie uwagi, że nie wszystko na polskiej scenie perkusyjnej prezentuje się w wesołych barwach.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.