Steve Adler i Josh Frees ze Slashem

Dodano: 14.07.2009

Steve Adler i Josh Frees - byli bębniarze Guns n' Roses - zagrają na solowej płycie Slasha.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Slash ujawnił nieco informacji na temat swojej solowej płyty. Jak wiemy, legendarny gitarzysta z zespołu Guns n' Roses od kilku miesięcy rejestruje materiał, który ma zostać wydany na pełnoprawnym albumie. Do współpracy nad krążkiem artysta zaprosił kolegów z macierzystej kapeli - Steve'a Adlera oraz Josha Freese. Oprócz tego wśród gości pojawi się m.in. Ozzy Osbourne i Chris Cornell.

Steve Adler
był pierwszym perkusistą Guns n' Roses i współpracował z tą formacją w latach 1985 - 1990. Obecnie muzyk związany jest z zespołem Adler's Appetite, z którym w 2004 wydał płytę EP. Josh Freese grał zaś z Gunsami w latach 1997-2000, później natomiast zapracował sobie na muzykowanie z takimi załogami jak A Perfect Circle, Good Charlotte, The Offspring czy Nine Inch Nails.
 
Data wydania solowej płyty Slasha nagranej z byłymi bębniarzami Guns n' Roses nie jest jeszcze znana.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.