Limitowany zestaw i werbel PDP 2021 LTD Twisted Ivory

Dodano: 10.02.2021
Autor: Szymon Kubicki

PDP przedstawia wyjątkowy, dostępny wyłącznie w 2021 zestaw w wykończeniu Twisted Ivory oraz dopasowany do niego werbel.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Zestaw PDP 2021 LTD Twisted Ivory & Walnut Wood Hoop cechuje się korpusami bębnów wykonanymi z siedmiu warstw klonu europejskiego. Wzrok przyciąga szczególnie wykończenie Twisted Ivory o pochylonym układzie usłojenia, któremu towarzyszą naturalne obręcze z orzecha. Drewniane obręcze nie tylko prezentują styl retro, ale dodają brzmieniu tomów w tradycyjnych rozmiarach bardziej tłustego i cieplejszego charakteru.

Trzyczęściowy zestaw obejmuje bęben basowy 16x22", floor tom 16x16" z nóżkami oraz tom 8x12" z zawieszeniem umożliwiającym zamocowanie go do każdego statywu talerza.

Rob Dean, Brand Manager PDP: "Lubię ten zestaw ponieważ posiada bardzo prosty, butikowy styl. "Skręcone" wykończenie skopiowałem od Johna Gooda, ale po prostu uwielbiam jak dobrze prezentuje się ono na tych bębnach."

Dostępny jest również dopasowany pod względem wykończenia klonowy werbel 6,5x14", również z orzechowymi obręczami. Oferowany osobno instrument składa się z 10 warstw klonu europejskiego i posiada m.in. 8 lugów, maszynkę MAG throw-off i naciągi Remo. Dzięki dużej wszechstronności może posłużyć zarówno jako podstawa rytmiczna jak i drugi werbel lub werbel efektowy.

Zestaw i werbel PDP 2021 LTD Twisted Ivory & Walnut Wood Hoop będą dostępne w ofercie PDP wyłącznie w 2021 roku.

 

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"