Wygraj talerz Bosphorus!

Dodano: 30.03.2021

Wraz z nowym wydaniem specjalnym Perkusisty mamy bardzo sympatyczny konkurs dotyczący uznanej tureckiej marki Bosphorus!

 

Do wygrania mamy blaszkę Bosphorus Gold Crash 14"!

Dobrze znana turecka marka talerzy cieszy się sporym uznaniem w wielu krajach. Perkusiści zachęcani są dokładnością wykonania i walorami brzmieniowymi blach produkowanych w tradycyjny, rzemieślniczy sposób.

Zapewnieniem wysokiej jakości jest także transparentność oferty i znane wszystkim pochodzenie głównych założycieli Bosphorus, którzy szkolili się pod okiem najlepszych tureckich fachowców z legendarnej już, oryginalnej fabryki Zildjian. Ponadto bębniarze firmy mogą, liczyć nie tylko na wsparcie lokalnego dystrybutora, ale także głównego biura. Firma jest jednym z zaledwie kilku przedstawicieli tureckich producentów, którzy są regularnie, od lat obecni na corocznych prestiżowych targach NAMM Show w USA.

Katalog firmy podzielony jest na kilka rodzin talerzy, w których znajdują się serie. Ten styl jest ostatnio popularny i staje się normą w ofertach największych firm. Grupa blach podstawowych (Basics) to główne, sprawdzone w boju, bazowe serie, które stanowią kręgosłup całości. W niej właśnie znajdują się talerze serii Gold. Dalej jest rodzina Specials, która obejmuje blachy dedykowane lub eksperymentalne. Kolejne to blachy Signature, no i wreszcie rodzina talerzy Master, czyli instrumenty zarówno wyjątkowe jak i specyficzne, przy których zalecany jest bezpośredni kontakt z każdym z egzemplarzy, pomimo ogólnej, jasno opisanej charakterystyki.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!
Quiz – Tam tamta Tama
1 / 13
Tama to pierwsza firma, która wprowadziła na rynek łamane statywy.
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!