Jak kupić bębny

Dodano: 29.03.2019
Autor: Tomasz Klinikowski

Decyzja o zakupie bębnów, często poprzedzona jest długimi poszukiwaniami, szperaniem po forach, pytaniem kolegów, co polecają itd. Ogromny głód zdobywania informacji.

I. WSTĘP

Im więcej szperasz, tym masz coraz więcej pytań i wątpliwości, a wzajemnie wykluczające się opinie w tym nie pomagają. Weź Yamahę, ja mam motor Yamaha i jest spoko. Mój kolega gra na Pearlu, jest super. Zakładając, że to twoje pierwsze bębny można wpaść w niezłą pułapkę informacyjną. „Chcę kupić fajne / dobre / brzmiące bębny”, zwrot, który wymiennie słyszę już od wielu lat, lecz jasne zdefiniowanie tych pojęć jest niezwykle trudne.

Ten poradnik ma za zadanie sprawić, że staniecie się bardziej świadomymi klientami, odpornymi na marketingowy bełkot. Jeśli chociaż jedna osoba nie zaliczy wpadki i nie pokusi się o „Zawodowy zestaw perkusyjny za 999 zł z talerzami, pałkami, stołkiem i pokrowcami” to uznam to za osobisty sukces.

II. RACHUNEK SUMIENIA.

Weź kartkę i odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań. Zrób to koniecznie w formie pisemnej, gdyż to, co w głowie wydaje się genialne, przelane na papier często blaknie lub okazuje się bez sensu. Odpowiedzi na te pytania będą doskonałym punktem wyjścia do poszukiwań właśnie TEJ perkusji.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"