Igor Falecki

Dodano: 07.05.2020
Autor: Maciej Nowak

Niczym żywot bohatera filmu Truman Show, obserwowaliśmy perkusyjny rozwój Igora od bardzo wczesnych dziecięcych lat.

Mieliśmy okazję śledzić jego kolejne kroki perkusyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Pewien etap jest już jednak zamknięty i przyszedł czas na nowe otwarcie w życiu Igora.

W obecnych czasach bębniące dzieciaki, nawet trzyletnie, nie są czymś zaskakującym. Jednak 15 lat temu, gdy nie było jeszcze rządów Facebooka, a YouTube dopiero wkraczało do Polski, sprawnie bijący w bębny trzylatek robił wrażenie. Bębniarskie objawienie, które momentalnie wyszło poza granice środowiska perkusyjnego. Igor wzbudzał zainteresowanie stacji telewizyjnych nie tylko w Polsce. Jak się okazało nie był to jakiś jednorazowy wyczyn, który ostatecznie przeminął. Krok po kroku rozwijał swoje umiejętności i wyobraźnię muzyczną, najpierw pod okiem rodziców, później w miarę dojrzewania samodzielnie obierając kolejne kierunki w swojej grze. Stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich perkusistów na świecie, mimo, że tak naprawdę prawdziwa, poważna kariera muzyczna jest dopiero przed nim.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"