Igor Falecki na Dresdner Drum & Bass Festival

Dodano: 30.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

W połowie września, w niedalekim Dreźnie, odbędzie się 15 edycja festiwalu perkusyjno-gitarowego. Wśród zaproszonych artystów wystąpią, m.in. Igor Falecki oraz wirtuoz basu Kinga Głyk.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Powoli otwierają się kolejne opcje koncertowe. Miejmy nadzieję, że terminy koncertów się nie zmienią i poszczególne imprezy dojdą do skutku.

W dniach 17-18 września tego roku w Dreźnie, odbędzie się kolejna edycja festiwalu poświęconego sekcji rytmicznej, czyli gitarze basowej oraz bębnom. Zaproszeni zostali również polscy artyści: Kinga Głyk – fenomenalna basistka (córka zasłużonego perkusisty Ireneusza Głyka), a także Igor Falecki, którego chyba nikomu, w świecie perkusji, nie trzeba przedstawiać.

Szczegóły i informacje na bieżąco: DRESDNER DRUM & BASS FESTIVAL

 

Obok Igora za bębnami zasiądą też, m.in. Anika Nilles, Jost Nickel, Gergo Borlai.

Igor Falecki jest obecnie studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, w klasie perkusji u Czarka Konrada.

Igor Falecki korzysta z:

  • Talerze - Sabian Cymbals
  • Bębny - DW Drums
  • Naciągi – Remo Drumheads
  • Pałki – Vic Firth


QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.