Igor Falecki na Dresdner Drum & Bass Festival

Dodano: 30.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

W połowie września, w niedalekim Dreźnie, odbędzie się 15 edycja festiwalu perkusyjno-gitarowego. Wśród zaproszonych artystów wystąpią, m.in. Igor Falecki oraz wirtuoz basu Kinga Głyk.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Powoli otwierają się kolejne opcje koncertowe. Miejmy nadzieję, że terminy koncertów się nie zmienią i poszczególne imprezy dojdą do skutku.

W dniach 17-18 września tego roku w Dreźnie, odbędzie się kolejna edycja festiwalu poświęconego sekcji rytmicznej, czyli gitarze basowej oraz bębnom. Zaproszeni zostali również polscy artyści: Kinga Głyk – fenomenalna basistka (córka zasłużonego perkusisty Ireneusza Głyka), a także Igor Falecki, którego chyba nikomu, w świecie perkusji, nie trzeba przedstawiać.

Szczegóły i informacje na bieżąco: DRESDNER DRUM & BASS FESTIVAL

 

Obok Igora za bębnami zasiądą też, m.in. Anika Nilles, Jost Nickel, Gergo Borlai.

Igor Falecki jest obecnie studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, w klasie perkusji u Czarka Konrada.

Igor Falecki korzysta z:

  • Talerze - Sabian Cymbals
  • Bębny - DW Drums
  • Naciągi – Remo Drumheads
  • Pałki – Vic Firth


Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"