Drumset Academy - Akcentowane triole na zestawie – rytmy shuffle

Drumset Academy
Piotr Czyja
Dodano: 14.12.2020

To już trzeci artykuł, w którym pod lupą mamy zagrywki triolowe z akcentami.

Można go potraktować jako samodzielny materiał, niepowiązany z poprzednimi dwoma artykułami. Jeśli jednak chcesz zgłębić temat i poczuć się w nim bardzo pewnie, to zachęcam do zgłębienia artykułów: „Akcentowane triole” (Perkusista 2/20) oraz „Akcentowane triole na zestawie” (Perkusista 3/20). Zachęcam też do oglądania filmików, w których staram się, w sposób bardzo przystępny, wytłumaczyć tematykę artykułów i zaprezentować wykonywanie ćwiczeń. Przejścia pogramy w czterech popularnych rodzajach rytmów: shuffle, half-time shuffle, w rytmach szesnastkowych i ósemkowych. Kolejność tych rytmów nie jest przypadkowa. Wynika ona z narastającego stopnia trudności grania w nich przejść. W tym artykule zmieścimy tylko przejścia w rytmach shuffle. RYTMY SHUFFLE W rytmach tych najprościej i...
Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!
Quiz – Yamaha (You’re My Soul)
1 / 12
Yamaha produkuje bębny od roku…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!