Matt Sorum a.k.a. Baron Von Storm?

Dodano: 20.07.2011

Znany z zespołów Guns N' Roses i Velvet Revolver perkusista Matt Sorum wykazał się kolejny raz niebywałą fantazją. Postanowił założyć wspólnie ze swoją dziewczyną nowy zespół Diamond Baby prezentujący muzykę z pogranicza popu i kicz rocka.

Były perkusista Guns N' Roses Matt Sorum nie próżnuje w okresie zawieszenia działalności Velvet Revolver. Po krótkim udziale w zespole Darling Stilettos, założył nowy zespół - Diamond Baby.

Oprócz perkusisty w zespole znaleźli się również jego dziewczyna i wokalistka Ace Harper, która na potrzeby projektu przyjęła pseudo Ace Of Diamonds. Skład uzupełniają Lisa The Lover na klawiszach, Mr. Fitz na basie i Duke Oz na gitarze.

Pierwsze wideo Diamond Baby do piosenki "The Last Rockstar" możecie zobaczyć poniżej. W teledysku gościnny udział wzięli m.in. Juliette Lewis oraz Lemmy Kilmister.


Mattowi gratulujemy oczywiście ślicznej dziewczyny (kolejna Gaga?), ale nijak nie jesteśmy w stanie zrozumieć obranego przez niego muzycznego kierunku. Ale czego to się nie robi z miłości...

(krn)

Quiz – Perkusyjne intro ze smakiem
1 / 12
Jeff Porcaro wykorzystał do tego rytmu słynny Purdie Shuffle oraz groove Johna Bonhama. Chodzi o rytm w piosence…
Dalej !