Maiden England '88 do wygrania!

Dodano: 02.08.2013

"Maiden England '88", koncertówka przypominająca koncert Iron Maiden z 1988 roku jest nagrodą w naszym konkursie

"Maiden England '88" został wydany nakładem EMI na DVD, 2 CD, 2 picture LP oraz w wersji digital. Wydawnictwo dokumentuje wyprzedane koncerty z listopada 1988 roku, które zespół zagrał w Birmingham w ramach trasy "Seventh Son Of A Seventh Son World Tour."

Album zawiera odnowiony zapis koncertu, który pierwotnie został wydany w 1989 r. na kasecie VHS i został wzbogacony o trzy bonusowe utwory "Running Free", "Run To The Hills" oraz "Sanctuary", które kompletują pełną setlistę koncertu.

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania sześć egzemplarzy 2CD. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: kontakt@magazynperkusista.pl. Tytuł maila: Maiden. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (04.08) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Na czym polega największa różnica w wyglądzie okładek między wydaną w 1989 roku kasetą VHS, a "Maiden England '88"?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za Wasze odpowiedzi. Większość z Was zwróciła uwagę na sporą ilość szczegółów, ale oczywiście największa różnica między okładkami obydwu wydań to środek lokomocji Eddiego, który przesiadł się z motoru na konia. Płyty otrzymują: Robert Sierpiński, Alicja Madej, Maciej Błaszczyk, Paweł Gabański, Paweł Zieleziński, Katarzyna Poręba. Gratulujemy!