Tama 1st Chair Round Rider XL

Dodano: 03.11.2016

Firma Tama zaprezentowała nowy model stołka perkusyjnego 1st Chair Round Rider XL.

Zgodnie z nazwą, Tama 1st Chair Round Rider XL może poszczycić się większym rozmiarem - jego siedzisko o regularnym, okrągłym kształcie jest o 20% większe niż w standardowym modelu Round Rider. Jak zapewnia producent, XL to nie tylko duży rozmiar, ale również wyjątkowy komfort i ponadprzeciętna stabilność.

Seria stołków Round Rider wyposażona jest w poduszkę o popularnym, z racji uniwersalnego charakteru, okrągłym kształcie. Round Rider XL gwarantuje ten sam kształt, ale z grubszym siedziskiem o powiększonej powierzchni. W celu większej stabilności zwiększono również wielkość gumowych nóżek oraz obniżono punkt ciężkości stołka, poprzez zmniejszenie odległości rurki stołka od powierzchni podłoża. Dodatkowo wydłużono poprzeczki stabilizujące trójnoga, a nogi w kształcie double-braced nie zwężają się dochodząc do gumowych nóżek. 


W serii XL dostępne są modele:

Round Rider XL Hydraulix "Cloth Top"
Ten model wyposażony jest w dźwignię ułatwiającą szybką regulację wysokości, a dzięki możliwości zdjęcia siedziska jest również łatwy w transporcie. Zaprojektowany na nowo, specjalny materiał, który pokrywa górną część siedziska lepiej radzi sobie z potem i wilgocią oraz zapobiega ślizganiu się perkusisty podczas gry.

Round Rider XL Trio oraz czerwona wersja kolorystyczna Round Rider XL Red Trio

Więcej informacji na stronie producenta TUTAJ.

http://www.tama.com/