Sonor na Musikmesse 2017

Dodano: 18.01.2017

Wśród wystawców prezentujących swoje produkty podczas targów Musikmesse 2017 we Frankfurcie nie zabraknie również firmy Sonor.

Sonor zaprezentuje całkiem nową linię bębnów w wydzielonym obszarze ´Brandworld Drums´ w jednym z pawilonów, będzie również dysponować miejscem przeznaczonym na testowanie nowych bębnów. Firma będzie również obecna w strefie 'business to business', a w obszarze Drum Camp wystąpią jej artyści: Chris Coleman i Jost Nickel.

"Sonor jest szczęśliwy z powodu powrotu do grona wystawców Musikmesse" - powiedział dyrektor zarządzający firmy, Karl H. Menzel. "Wiemy, że to doskonała okazja do zaprezentowania naszej marki, zademonstrowania naszych produktów i spotkań z partnerami biznesowymi. Przekonały nas nowe rozwiązania opracowane przez Musikmesse. Koncept ´Brandworld' zapewnia atrakcyjną okazję do kontaktu z potencjalnymi klientami i entuzjastami naszej marki z całego świata. Wykorzystamy ją do zaprezentowania całkowicie nowego zestawu, a co więcej, każdy zainteresowany perkusją będzie miał okazję doświadczyć niezwykłych wrażeń, za które będą odpowiadać nasi artyści: Jost Nickel i Chris Coleman."

O strefie ´Brandworld Drums´ opowiada Michael Biwer z Musikmesse: "Obiecaliśmy naszym wystawcom zapewnić im kontakt z tą grupą klientów, która jest dla nich szczególnie interesująca. ´Brandworld Drums´ będzie stanowić magnes przyciągający międzynarodową społeczność i dający wystawcom okazję do promowania swoich marek w sprzyjającym środowisku. Z przyjemnością witamy Sonora, kolejnego kluczowego gracza na perkusyjnym rynku jako część konceptu 'Brandworld' na Musikmesse".

Musikmesse 2017 odbędą się w dniach 5-8 kwietnia 2017 oczywiście we Frankfurcie.

Więcej informacji: www.musikmesse.com