Nowe talerze efektowe Sabiana

Dodano: 23.01.2017

Firma Sabian pochwaliła się nowymi modelami talerzy efektowych, które zaprezentowała na targach NAMM 2017.

XSR Fast Stax


To para dwóch talerzy, na którą składa się 13" X-Celerator (od góry) oraz 16" China (spód) o szerokiej krawędzi. To połączenie gwarantuje wyraźny i głośny strzał i atak, a pofalowana krawędź górnej blaszki zapobiega przyduszaniu powietrza między talerzami, dzięki czemu XSR Fast Stax ma odpowiednio głośne i nigdy za ciasne brzmienie.


AA Mini Holy China 8", 10" i 12"


Talerze zaprojektowane przez Sabiana wspólnie z Chadem Smithem. Wszystkie właściwości modelu Holy China są teraz dostępne w formatach mini splash (8") i china splash (10" i 12"). Blaszki wykonana z brązu B20 cechują się wysokim profilem, surowym bellem oraz pojedynczym, w przypadku 8", podwójnym w 10" i potrójnym (12") rzędem otworów. Jak przekonuje producent, Mini Holy China brzmią lepiej niż jakikolwiek inny talerz w tym rozmiarze.


AAX Aero Splash 8", 10", 12"


Wykonane z brązu B20 AAX Aero brzmią bardziej naturalnie niż splashe Sabian O-Zone a dzięki wielu otworom cechują się większym zagęszczeniem białego szumu niż w przypadku splashy AAX Air. To właśnie dlatego Sabian reklamuje te blaszki jako najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących idealnego połączenia efektów muzycznych i białego szumu.


B8x Ballistic Crash 16", 18"


Talerze cechują się nową techniką młotkowania, podczas której używa się noska młotka. B8X Ballistic Crash to cienka blaszka dostarczająca agresywnego ataku, zdolna do wywołania prawdziwego zamętu, ale bez utraty muzykalności. W przeciwieństwie do charakteryzującego się podobnymi właściwościami crasha HHX X-Treme, Ballistic jest bardziej elastyczny i wrażliwy oraz wzbudza się szybciej i łatwiej.


http://www.sabian.com/