Sonor SQ² Pre-configured Program

Dodano: 30.01.2017

Firma Sonor wystartowała z nowym programem konfiguracji bębnów z serii SQ² - o nazwie Pre-configured Program.

SQ² Pre-configured Program oferuje najbardziej poszukiwane rozmiary i konfiguracje SQ², które będą dostępne od ręki. Nie jest to nowa linia produktów Sonora, wszystkie bębny są dokładnie takie same i tak samo wykończone jak te, które można zamówić online przez konfigurator SQ². Przypomnijmy, że stworzony przez Sonora system SQ², w skład którego wchodzi szeroka oferta bębnów w różnych rozmiarach i typach wykończeń, opiera się na samodzielnym zestawianiu własnej konfiguracji bębnów, co sprawia, że każdy zestaw SQ² jest w pełni customowy i spersonalizowany. Nowy SQ² Pre-configured Program, który uzupełni dotychczasową ofertę firmy w zakresie serii SQ², opiera się na bardziej tradycyjnym podejściu.

Dyrektor zarządzający Sonora, Karl H. Menzel wyjaśnia założenia programu: "W ostatnich latach zaobserwowaliśmy wzrastającą ilość zapytań o gotowe, skonfigurowane wcześniej zestawy SQ². W rzeczywistości duża liczba naszych dystrybutorów i sklepów zaczęła sama konfigurować zestawy i sprzedawać je właśnie w takiej formie. Dlatego opierając się na statystykach sprzedaży bębnów SQ² zdecydowaliśmy się zaoferować najbardziej popularne wykończenia i konfiguracje w naszym programie Pre-configured. Produkcja poszczególnych partii bębnów będzie nieco większa, dlatego będziemy mogli zaoferować zestawy w bardziej atrakcyjnych cenach niż w przypadku całkowicie customowych konfiguracji."

W skład programu SQ² Pre-configured weszło sześć zestawów: trzy Studio ST20 i trzy Stage ST22 o klonowych korpusach i chromowanym hardware w trzech typach wykończeń - American Walnut semi gloss (AM), Dark Satin semi gloss (DS) i White Marine Pearl wrap (MP)

Studio ST20
konfiguracja: 20" x 16" Bass Drum (bez mocowania), 10" x 7" Tom, 12" x 8" Tom, 14" x 14" Floor Tom

SQ² ST20 AM


Stage ST22
konfiguracja: 22" x 18" Bass Drum (bez mocowania), 10" x 8" Tom, 12" x 9" Tom, 16" x 16" Floor Tom

SQ² ST22 DS


Więcej: TUTAJ

SQ² Pre-configured Program nie oznacza oczywiście zakończenia dotychczasowej formuły funkcjonowania konfiguratora SQ², a w najnowszej reklamie serii pojawił się Benny Greb


http://www.sonor.com/