Arya Goggin w rodzinie Zildjiana

Dodano: 24.05.2017

Perkusista formacji Skindred, Arya Goggin, dołączył do grona artystów marki Zildjian.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Mówi Arya Goggin: "Jestem bardzo dumny z powodu gry na Zildjianach. Zildjian to również pierwszy talerz, z jakim miałem do czynienia, więc wspaniale jest wrócić do domu. Kiedy wybierałem swój nowy zestaw blaszek kluczowy dla mnie okazał się 21" K Crash Ride. Kiedy tylko w niego uderzyłem od razu wiedziałem, że musi znaleźć się w moim secie, ponieważ reprezentuje wszystko, czego oczekuję od crasha i ride'a. Czysty, przejrzysty dźwięk kopułki oraz świetne brzmienie kiedy crashuję. Nie tylko brzmi potężnie ale zapewnia komfort podczas gry. Nie mogę się już doczekać, kiedy w lecie wyruszymy w trasę, gdzie będę miał okazję zaprezentować światu moje Zildjiany".

Arya wybrał zestaw:

21" K Crash Ride
22" K Custom Dark Ride
20" A Medium Thin Crash
19" K Dark Thin Crash
18" K Dark Medium Thin Crash
15" K Light HiHats
20" Oriental China Trash
12" Oriental China Trash


QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"