Nowy sklep on-line Pro Drum

Dodano: 01.06.2017

Po ponad rocznych pracach związanych z tworzeniem nowej jakości serwisu i sklepu internetowego dla perkusistów, powstała zupełnie nowa strona sklepu on-line Pro Drum.


To wiele zmian, nowości i jeszcze lepsza i płynniejsza współpraca z klientami. Największa w Polsce baza aktualnie produkowanych produktów i podzespołów do instrumentów perkusyjnych i dla perkusistów. Oferta wszystkich legendarnych mainstreamowych producentów. Nowy Prodrum.pl to po pierwsze dostęp do wcześniej nieosiągalnych produktów dla bębniarzy, które oferowane były wyłącznie na zagranicznych witrynach. To pełne przekrojówki ofert pałek, naciągów talerzy i producentów bębnów i perkusjonaliów.

Sklep stworzony w oparciu o nowe trendy i wymagania e-commerce ma ułatwiać nawigację oraz umożliwiać szybsze i bezpieczniejsze zakupy. Automatyczne stany dostępności towarów na bieżąco informują obserwatora o czasie realizacji zamówienia czy dostępności towaru. Opisy produktów wykonane są w niespotykanej do tej pory jakości, która ma za zadanie ułatwić klientom poznanie oferty i umożliwić prostszy wybór instrumentu lub akcesoriów dopasowanych do swoich potrzeb. Witryna umożliwia szybki kontakt z pracownikami sklepu, aktywne formularze kontaktowe i reklamacyjne.

Produkty posiadają rozszerzone specyfikacje oraz filmy pokazowe i demonstracyjne. Dzięki temu nowa witryna sklepu Prodrum.pl staje się obecnie nie tylko sklepem samym w sobie, ale kopalnią profesjonalnej wiedzy o produktach i nowościach branży perkusyjnej.

Nowy Pro Drum to ponad 10.000 produktów, które mogą zostać dostarczone do klienta w terminie od 1- do 7 dni roboczych.

Nowy sklep TUTAJ: https://www.prodrum.pl/