Igor Falecki na World Games

Dodano: 27.06.2017

Nasz młodociany perkusyjny gwiazdor, Igor Falecki, wystąpi wspólnie z Radzimirem Dębskim oraz Orkiestrą Narodowego Forum Muzyki podczas ceremonii otwarcia 10. edycji The World Games.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Uroczysta gala otwarcia The World Games z udziałem Igora odbędzie się 20 lipca na Stadionie Wrocław i poprzedzi cykl rywalizacji zwanych również Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich - to rozgrywana od 1981 międzynarodowa impreza, organizowana w rok po letnich igrzyskach olimpijskich. Nad koncepcją artystyczną samej ceremonii czuwa uznany scenarzysta i reżyser - Krzysztof Materna.

W krótkiej rozmowie z serwisem tuwroclaw.com nasz 15-letni perkusyjny ulubieniec tłumaczył jak trafił do tak zacnego projektu:

"Zobaczyli mnie w internecie i chcieli sprawdzić, czy dam radę. Zrobiliśmy pierwsze próby, wszystko się udało i jestem w orkiestrze. Spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, bo perkusja to jeden z najważniejszych elementów tego projektu. Z orkiestrą nie gra się łatwo. Wymaga to dynamiki. Nie czuję jednak niesamowitej presji. To po prostu zabawa".

Trzymamy kciuki za Igora i zachęcamy do rzucenia okiem na krótkie video z prób do koncertu - znajdziecie je TUTAJ.


https://www.facebook.com/IgorFaleckiofficial/

Powiązane artykuły
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.