Nowe stacki Sabiana

Dodano: 24.07.2017

W ramach akcji 'Summer stax attack' firma Sabian przygotowała cztery nowe konfiguracje stacków.

Stacki to konfiguracja kilku, najczęściej dwóch talerzy, położonych jeden na drugim. Na lato Sabian proponuje cztery takie zestawy: The Agitator, The Mini Monster, The Sizzler oraz The Classic Evo.

The Agitator


To zestaw 16" B8 Pro O-Zone Crash ponad 16" B8 Pro China, który przynosi szybkość, moc i agresję. To eksplodujący stack, który - jak reklamuje go producent - 'zjada gitary na śniadanie'. Czyż nie brzmi zachęcająco?


The Mini Monster


Czyli 12" AAX Aero Splash ponad 10" AA Mini Holy China. Kombinacja przynosi głośne, dynamiczne i ostre brzmienie, z którego byłby dumny Chad Smith.


The Sizzler


Cienki i suchy 16" AA Sick Hat plus agresywny 16" XSR China, co daje głośny, skwierczący sound, ponownie wychodzący zwycięsko z pojedynku z gitarą.


The Classic Evo


14" HHX Evolution Mini China nad 18" HHX Evolution Crash to oryginalna kombinacja opracowana wspólnie z jednym z pionierów gry na stackach, Davem Wecklem. Przynosi szerokie spektrum brzmień: wąskie i jasne od środkowej części chiny oraz dłuższe i głębsze na jej krawędziach a także mocno wybrzmiewające na krawędzi crasha.


Nowe stacki dołączyły do grupy dwóch istniejących już konfiguracji Sabiana - The Chopper (3 warstwowy 10" B8 Bronze stack) i The Mid Max Stax (10" China Kang i 10" Max Stax Splash).

http://www.sabian.com