Sons Of Apollo na Prog In Park II

Dodano: 06.12.2017

Prog-metalowa supergrupa Sons Of Apollo z Mike Portnoy'em w składzie oraz Ihsahn to pierwsze gwiazdy drugiej edycji Prog In Park II, która odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

Podobnie jak pierwsza odsłona, Prog In Park II odbędzie się w warszawskim Parku Sowińskiego. Pierwszymi potwierdzonymi grupami są: Sons Of Apollo oraz Ihsahn. Wkrótce poznamy headlinera imprezy oraz resztę wykonawców, wystartuje również przedsprzedaż biletów.

Sons Of Apollo to supergrupa, w skład której wchodzą Jeff Scott Soto (wokal), Derek Sherinian (klawisze), Billy Sheehan (bas), Ron "Bumblefoot" Thal (gitara) oraz Mike Portnoy (perkusja). Pierwsza wizyta zespołu w Polsce będzie częścią pierwszej światowej trasy kapeli, która - jak zapewnia Mike - jest w tej chwili priorytetem dla wszystkich muzyków Sons Of Apollo. Podczas koncertów formacja będzie promować debiutancki album "Psychotic Symphony", który ukazał się w październiku 2017 r.


Założony przez Ihsahna i Samotha Emperor to zespół, który na trwałe zmienił oblicze black metalu. Jego rozpad w 2001 roku spowodował, że Ihsahn z powodzeniem zaczął tworzyć muzykę na własny rachunek. Od połowy pierwszej dekady XXI wieku na koncie Ihsahna znalazło się sześć solowych studyjnych płyt, z których ostatnią, znakomicie ocenioną "Arktis.", artysta będzie promować w Polsce. Gościnnie pojawił się na niej Matt Heafy z Trivium, a także Jorgen Munkeby z Shining.


18 sierpień 2018
Warszawa, Park Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17


Bilety wkrótce w sprzedaży.

Organizator: Knock Out Productions