Bębny Premier w Polsce!

Dodano: 15.12.2017

Po kilku latach letargu, legendarna brytyjska marka Premier pojawi się z powrotem na sklepowych półkach polskich sklepów.


Za dystrybucję instrumentów firmy Premier wzięli się krakowscy specjaliści z firmy Music Info, jednego z największych polskich dystrybutorów sprzętu muzycznego.

Instrumenty pojawią się w sprzedaży już lada dzień, wszystko uzależnione jest od reakcji sklepów (które teraz są przytłoczone świątecznymi zamówieniami), ponieważ pierwsza dostawa sprzętu Premier jest już w Polsce. Nie są to więc plany Music Info sięgające daleko w przyszłość, tylko fakt przed jakim zostaliśmy postawieni.

Zainteresowane sklepy mogą się kontaktować w tej kwestii z dystrybutorem.   

Zanim Music Info zdecydowało się na otwarte wejście w dystrybucję w Polsce, sprzęt Premier przeszedł wstępna weryfikację co do jakości. Przez lata pojawiło się wiele plotek i mitów na temat kondycji produktów Premier, ale ciężko doszukiwać się w tym prawdy. Było to bardziej związane z samym statusem firmy, aniżeli produktami, które cieszyły się zawsze dużą sympatią. Sprzęt został sprawdzony i ostatecznie przyjęty, a jakość niektórych rozwiązań wywołała wręcz pozytywne zaskoczenie. W zamówieniu znajdują się m.in. bębny Genista czy też werble Beatmaker.


Zapewne wraz z rozwojem dystrybucji marki pojawią się też miejsca, w których będzie można zdobyć więcej informacji na ten temat, jak polskojęzyczne profile w mediach społecznościowych (w stylu Aquarian Polska, Sabian Polska)

Póki co odsyłamy na stronę producenta www.premier-percussion.com

http://www.musicinfo.pl/