Nowa seria cichszych talerzy Sabian FRX

Dodano: 06.02.2018

Firma Sabian zaprezentowała nową serię talerzy FRX przeznaczoną do gry w środowisku wymagającym mniejszej głośności.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Już na samym początku firma wyjaśnia jednak, że FRX nie są talerzami typu low volume ani też przeznaczonymi do ćwiczeń, tylko blachami "frequency reduced". To zatem "normalne" talerze, które jednak wytwarzają częstotliwość dźwięku wywołującą wrażenie mniejszej głośności. Instrumenty te przeznaczone są więc do zastosowania w sytuacji, gdy normalna głośność talerzy nie jest pożądana ani mile widziana - do gry w kościołach, na ślubach, imprezach firmowych, małych klubach, szkołach, teatrach, próbach oraz dla śpiewających perkusistów.

Dziurkowane talerze wykonane są z brązu B20 i dostępne są w rozmiarach 14” Hi-haty, 16”, 17” i 18” crashe oraz 20”, 21” ride i oferują kompleksowe i wszechstronne brzmienie.

Brian Frasier-Moore z customową wersją talerza FRX użytego podczas występu w ramach Super Bowl

http://www.sabian.com

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"