Sabian 'The Soul Side' Ride David Garibaldi

Dodano: 08.11.2018

Firma Sabian zaprezentowała limitowany model HH 'The Soul Side' Ride 21" przygotowany wspólnie z Davidem Garibaldi.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Sabian świętując 50 lecie działalności zespołu Tower of Power oraz premierę jego najnowszego, szesnastego albumu, zatytułowanego "Soul Side of Town" zaprezentowała nowy limitowany talerz. HH "The Soul Side" Ride 21" został opracowany wspólnie z Davidem Garibaldi, perkusistą Tower of Power od 1970 roku. Jest jeszcze jedna okrągła rocznica, którą wypadało uczcić. W 1998 roku światło dzienne ujrzała po raz pierwszy sygnowana blacha Sabian David Garibaldi 22” Jam Master Ride.

Sabian 'The Soul Side' Ride 21" to podwójnie młotkowany talerz z serii HH, z dodatkowymi śladami młotkowania HHX. Posiada on surową, błyszczącą górną powierzchnię, natomiast dolna jest w pełni toczona. Blacha zapewnia doskonałą artykulację, ciepłe i transparentne brzmienie z nieco kruchą górą, dzięki czemu doskonale odnajduje się w zestawie Garibaldiego, pomiędzy jego jasnym hi-hatem 14” Jam Master i crashami HHX X-Treme.

Wszyscy wielbiciele brzmienia znanego z Tower of Power powinni się pospieszyć, Sabian 'The Soul Side' Ride David Garibaldi limitowany jest do 250 egzemplarzy.

 

 

https://sabian.com

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"