Sabian - nowe modele w serii HHX Complex

Dodano: 17.08.2020
Autor: Szymon Kubicki

Sabian powiększył serię talerzy HHX Complex o cztery nowe modele w nieparzystych rozmiarach.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

„Talerze w nieparzystych rozmiarach stały się popularne wśród wielu perkusistów, którzy rozglądają się za nietradycyjnymi rozwiązaniami do swoich zestawów" - mówi Mark Love, główny specjalista ds. produktów Sabiana. "W trakcie procesu badawczo-rozwojowego dla nowych modeli stało się jasne, że właśnie w tym kierunku podążymy."

Nowe Crashe HHX Complex O-Zone 17" i 19" to pierwsze 'dziurkowane' blachy O-Zone w nieparzystych rozmiarach zaprezentowane przez Sabiana, które - jak zapewnia firma - bardzo dobrze pasują do rodziny HHX Complex. A przy okazji mają być jednymi z najbardziej agresywnych talerzy efektowych z logo marki, oferując ciemną barwę i wybuchowy atak.

Nowy Ride'y HHX Complex Medium 21" i 23" to, jak mówi Mark Love, "jedne z najsłodszych ride'ów jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Cechują się kontrolowanym tonem i charakterem oraz doskonale odnajdą się w każdym miksie. Podwójny proces młotkowania wydobywa z nich słodkie i bogate brzmienie zapewniając jednocześnie ciepłą i ciemną barwę, zgodną z artykulacją pałeczek." 

Wszystkie nowe modele dostępne są w naturalnym wykończeniu i podobnie jak pozostałe talerze HHX Complex charakteryzują się intensywnie młotkowanymi, surowymi kopułkami.

https://sabian.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"