Kolorowy zawrót głowy - Sabian Graphic Cymbals

Dodano: 24.01.2020

Jedną z najbardziej interesujących zapowiedzi marki Sabian zaprezentowanych na targach NAMM 2020 są kolorowe talerze - Graphic Cymbals.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Nowa filozofia marki, oficjalnie ogłoszona podczas ubiegłorocznych targów NAMM i określona słowem 'Unbound', przejawia się nie tylko w zmianie logo. Jak zapewnia firma jest to również celebracja "nieskrępowanego indywidualizmu każdego perkusisty." Każdy bębniarz brzmi, gra i wygląda inaczej, a Sabian, z myślą o społeczności perkusyjnej, nieustannie "poszukuje nowych dróg wyrażenia ekspresji." Właśnie w ten sposób, wraz z hasłem "Your look. Your sound. Your style", firma anonsuje interesującą nowość - Graphic Cymbals.

Talerze Graphic Cymbals powstały we współpracy z artystami, którzy odpowiadają za stworzenia grafik zdobiących nowe talerze. A co najważniejsze, przy zachowaniu jakości brzmienia, charakterystycznej dla Sabiana.

Krótki film prezentujący modele Graphic Cymbals można znaleźć na Facebooku Perkusisty. Na razie nie znamy więcej szczegółów, a premierę blaszek wyznaczono na połowę roku (czerwiec-lipiec).

Zdjęcia: Sabian

https://sabian.com

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"