NAMM Show 2019

Dodano: 05.04.2019

Ostatnio mamy same rocznice – pod koniec 2018 mieliśmy 10 lecie istnienia Perkusisty, a w styczniu 2019 zaznaczyliśmy swoją obecność na międzynarodowych targach muzycznych NAMM Show po raz...10!

Nasz naczelny, jak co roku, chodzi od stoiska do stoiska, rozmawia z firmami i upewnia się, żeby Polska nie była jedynie obojętnym punktem na perkusyjnej mapie świata, czego efekty są mocno widoczne. Jest sporo zapytań o Polskę, więc dobrze by było jakby nasi bębniarze szlifowali język angielski, który jest absolutnie niezbędny w dalszym podbijaniu europejskiego środowiska perkusyjnego. To nie żaden frazes – naprawdę, znajomość języka angielskiego to konieczność i wcale nie taka straszna. Same targi przebiegają bardzo spokojnie – pewnie wpływ na taki stan rzeczy ma piękna pogoda, jaka panuje w Kalifornii. Nie ma wyścigu zbrojeń i pokazu fajerwerków. Firmy bardziej uzupełniają katalogi, poprawiają to, co już istnieje niż wprowadzają jakieś super nowości, chociaż jest kilka nowinek wartych uwagi.

Bez dalszych, zbędnych wywodów – rozsiądźcie się wygodnie i nacieszcie oczy galerią zdjęć z tegorocznego Namm. Smacznego!

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !