NAMM 2019: Nowości Paiste na 2019 rok

Dodano: 18.01.2019

Na nadchodzących targach NAMM 2019, firma Paiste zaprezentuje nowości w serii Signature oraz 2002.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Paiste Signature

W 2019 roku Paiste będzie obchodzić 30 rocznicę wprowadzenia stopu Signature Alloy i zapoczątkowania linii talerzy Signature, która szybko rozrosła się o kolejne modele, edycje specjalne i serie, w tym Signature Traditionals (1996), Signature Dark Energy (2004) i Signature Precision (2013).

Świętując okrągły jubileusz, Paiste zaprezentuje nowe modele 19” i 20” Fast Crash, które cechują się ciepłym i umiarkowanie jasnym brzmieniem oraz bardzo dużą responsywnością.

Firma powróci również z nowymi wersjami starych modeli. Mellow Crashe w rozmiarach 16”, 17” i 18” to szybko wybrzmiewające blaszki o ciepłym, niskim i delikatnym brzmieniu.

22” Full Ride został zaprojektowany do wielu zastosowań i przynosi dość jasne, pełne, bogate i czyste brzmienie.

20” Mellow Ride to bogaty i słodki, dość ciemny, zdefiniowany sound.

Pełne, ciemne i energiczne 15” Dark Energy Hats cechują się bardzo bogatym i skrzącym brzmieniem.

Paiste 2002

Zaprezentowane po raz pierwszy w 1971 roku ciepłe i jasne blaszki z serii 2002 szybko stały się z jednym z flagowych produktów firmy i esencjonalnym elementem brzmienia niezliczonej liczby bębniarzy ceniących je m.in. za łatwość przebicia się przez dźwięk wytwarzany przez pozostałe instrumenty na scenie, nawet te korzystające z maksymalnie rozkręconych wzmacniaczy.

Nowe modele w tej linii to Extreme Crashe w rozmiarach 18”, 19” i 20” opracowane m.in. z myślą o dużej odporności na mocne uderzenia pałeczek. Talerze te cechują się dużą jasnością, tnącym atakiem i ciepłym, potężnym brzmieniem, dominującym nawet podczas bardzo głośnej gry.

http://www.paiste.com

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"