Dziś premiera F+F Arrival z Igorem Faleckim

Dodano: 20.02.2018

Już dziś premiera pierwszego odcinka perkusyjnego dokumentu "F+F Arrival", w którym wystąpili Igor Falecki i Antoine Fadavi.

"F+F Arrival" to trzyczęściowy dokument zawierający wspólne nagrania dwóch czołowych perkusistów młodego pokolenia, rozpoznawalnych nie tylko ze swojej działalności na YouTube i innych mediach społecznościowych - świetnie znanego czytelnikom Perkusisty, 15 letniego Igora Faleckiego oraz trzy lata starszego Francuza - Antoine Fadavi.

Materiał, składający się z trzech występów perkusyjnego duetu, został zarejestrowany w kwietniu ubiegłego roku w Paryżu i zawiera również m.in. "Guide Me" Kaza Rodrigueza oczywiście w wersji na dwie perkusje, pokaz live loopingu, prezentacje podkładów do fragmentów soundtracku z filmu "Batman v Superman", wywiady oraz ujęcia zza kulis i z występu na Wikidrummers Festival 2.

Pierwsza odsłona "F+F Arrival" dostępna będzie dzisiaj od godziny 18:00 (czyli 3:00 naszego czasu) na stronie: www.DrumChannel.com/ff

W odcinku znajdą się relacja z podróży Igora i Antoine do Paryża, pełny występ do fragmentów soundtracków z filmów "Batman v Superman" i "Wonder Woman" a ponadto wywiady i ujęcia ze studia Planet Live.

Następne odcinki dokumentu będą dostepne w kolejne wtorki - 27 lutego (odcinek 2) i 6 marca (odcinek 3).

"F+F Arrival" powstał m.im dzięki wsparciu marek DW, Gretsch, Roland, Sabian, TRX, Remo, Vic Firth, Gibraltar i Cympad oraz Drum Channel, Wikidrummers i The Drumming Lab.

www.DrumChannel.com/ff