Toto w Krakowie już za tydzień

Dodano: 21.02.2018

Już za tydzień, 28 lutego 2018 roku w Krakowie wystąpi formacja Toto świętująca swoje 40 lecie.

Oprócz okrągłego jubileuszu, Toto będzie równocześnie świętować premierę kompilacyjnego albumu "40 Trips Around The Sun", który ukazał się 9 lutego nakładem wytwórni Sony. Płyta jest wyjątkowym zbiorem, na którym oprócz najbardziej znanych hitów z repertuaru Amerykanów, usłyszymy całkowicie nowe utwory grupy.


28 lutego 2018
Kraków / Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Bilety: 199-349 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Organizator: Knock Out Productions


Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na świecie, sześć nagród Grammy, kapitalny warsztat muzyków oraz megaprzeboje, jak "Hold The Line", "Rosanna", "Africa", "Stop Loving You", "I'll Be Over You". Tak można rozpocząć krótką prezentację powstałego w 1977 roku w Kalifornii zespołu Toto. Zespołu, który pokochał koncerty w Polsce do tego stopnia, że zarejestrował u nas DVD ("35th Anniversary - Live In Poland" z łódzkiej Atlas Areny), które okazało się kolejnym sukcesem komercyjnym zespołu.

Jeśli ktoś zapyta, co to takiego ambitna muzyka popowa, włączenie jednej z 17 studyjnych płyt kapeli (albo kilku koncertowych), powinno być wystarczającą odpowiedzią. Choć dotykany przez tragedie (śmierć jednego z braci Porcaro, poważna choroba drugiego), Toto dość regularnie nagrywa i przede wszystkim koncertuje. Właśnie na żywo pokazuje swoją wielką klasę, bawiąc się z publicznością, improwizując, mieszając pop z drapieżnym rockiem i subtelnym jazzem. Widowiskiem doskonale sterują Steve Lukather i Joseph Williams (syn mistrza Johna, autora muzyki do "Gwiezdnych Wojen").