Human Element w Radio Kraków - wygraj bilet!

Dodano: 13.04.2018

22 kwietnia w Radio Kraków wystąpi zespół Human Element, w skład którego wchodzi perkusista Gary Novak. Wygraj bilet w naszym konkursie.

Human Element to zespół złożony ze znanych światowych muzyków:
Scott Kinsey - instrumenty klawiszowe
Gary Novak – perkusja
Matt Garrison - gitara basowa i warstwa elektroniczna
Arto Tuncboyaciyan – instrumenty perkusyjne,
którzy indywidualnie wykonywali i nagrywali z takimi gwiazdami jak Herbie Hancock, Joe Zawinul, Chick Corea, John McLaughlin, Al Di Meola, Sting, John Scofield, Snarky Puppy, Alanis Morissette, Joni Mitchell, Whitney Houston, Chaka Khan, Lalah Hathaway, Ravi Coltrane i wielu innych.

Elektryzujące występy i nagrania Human Element mówią o przyszłościowej tradycji zapoczątkowanej przez m.in. Milesa Davisa, Johna Coltrane'a, Weather Report i Mahavishnu Orchestra, przenosząc te tradycje do zupełnie nowego miejsca. Łączą rytmy i uczucia, funk, elektronikę, folk i improwizacje, tworząc bogate, nowe dźwięki.

 

Zespół zainauguruje tegoroczny cykl „Twarze jazzu”.

22.04.2018
Radio Kraków Studio im. R. Bobrowskiej
godz. 20:00

Bilet: 60 zł

Sprzedaż: eventim.pl, ul. Karmelicka 52/1, InfoKraków ul. św. Jana 2.

Wydarzenie na Facebooku

Organizator: Cracovia Music Agency
http://www.cracoviamusic.net/

Konkurs:

Mamy do wygrania jedną podwójną wejściówkę na koncert! Wystarczy na adres kontakt@magazynperkusista.pl przesłać maila o tytule Human Element. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie. Konkurs trwa do środy (18 kwietnia) do 12:00.

Pytanie:

Z jakiego kraju przyjechali do USA dziadkowie Gary'ego Novaka? Podpowiedzi szukaj na naszej stronie...

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Dziadkowie Gary'ego Novaka przyjechali do USA z Polski. Wejściówkę na koncert otrzymuje Filip Leszczyński. Gratulujemy.